Контакт

ЛОКАЦИЈА

Се наоѓаме во населбата Лисиче, Скопје

Телефон: +389(0)78 304 665

Работно време: 8h – 22h

ПРОДАВНИЦА

Специјализирана продавница за пчелни производи добиени од сопствени пчеларници.
Се наоѓа во населба Автокоманда ул. бапчор спроти пазарот до основното училиште Стив Наумов.
Работно време:  09:00 – 15 :00
Моб: 078 304 665 / 078 316 101

КОНТАКТИРАЈТЕ НЕ....

2 + 6 =

0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се