ПРИРОДЕН МЕД СО ЈАТКАСТО И СУВО ОВОШЈЕ

700.00 ден

Вистинска протеинска бомба, 100% природен мед со лешник, бадем, орев, семе од сончоглед и тиква, суво грозје, брусница, кокос.

Опис

Вистинска протеинска бомба, 100% природен мед со лешник, бадем, орев, семе од сончоглед и тиква, суво грозје, брусница, кокос.

  • За јак имунитет
  • За поголема концетрација
  • За регулирање на крвниот притисок
  • За чистење на крвните садови
  • За зајакнување на крвната слика
  • За повеќе енергија
  • За потенција

За подетални информации и нарачка на моб 078 304 665. Иван

Дополнителни информации

Тежина 1 kg
ПАКУВАЊЕ

1 Кг