ПРИРОДЕН МЕД ОД ТРМКА ВО ГРНЕ

500.00 ден

МЕД ВО ГРНЕ ОД ТРМКА е традиционално добиен мед од пчели, собран од  природни предели каде нема никакво можно загадување. Пчелите во трмка се лоцирани во село Рудник, во природа среде лековитите и медоносни билки.

Опис

МЕД ВО ГРНЕ ОД ТРМКА е традиционално добиен мед од пчели, собран од  природни предели каде нема никакво можно загадување. Пчелите во трмка се лоцирани во село Рудник, во природа среде лековитите и медоносни билки. Медот од саќето е исцеден во грне и е запечатено со природен восок од пчели. големото значење за човечкиот организам се присутните во медот минерални материи, витамини, ензими, аминокиселини, органски киселини и др. Овие материи се апсолутно неопходни за организмот.

За подетални информации и нарачка на моб 078 304 665. Иван

Дополнителни информации

Тежина 0.5 kg
ПАКУВАЊЕ

0,5 Кг

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.