ПРИРОДЕН МЕД ЗА ДЕЧИЊА

150.00 ден200.00 ден

Медот е традиционален лек за воспаление на грлото, студии потврдиле дека е поделотворен дури и од медикалентите што се препишуваат во таков случај.

Исчисти

Опис

Медот е традиционален лек за воспаление на грлото, студии потврдиле дека е поделотворен дури и од медикалентите што се препишуваат во таков случај. Благодарение на своите антивирусни, антибактериски и антигабични својства, медот ги спречува инфекциите, го зајакнува имунитетот и значајно го забрзува закрепнувањето

За подетални информации и нарачка на моб 078 304 665. Иван

Дополнителни информации

Тежина Недостапно
ПАКУВАЊЕ

300г, 0,5 Кг

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Само логираните корисници кои го купиле овој производ може да остават препорака.