ПРИРОДЕН МЕД СО ЧУВАР КУЌА

400.00 ден800.00 ден

Мешавина која се користи како лек за :
-детоксикација на организмот
-за полипи
-болки во желудникот
-миоми на матката
-циста на дојка
-за хемороиди
-зголемување на имунитетот

…има и многу други лековити својства

ШИФРА: 021 Категорија: Ознака:
0
    0
    Кошничка
    Вашата кошничка е празнаВрати се